Vietnamské rolky z rýžového papíru

0 Comments

Vietnamské rolky z rýžového papíru

Vietnamese Rice Report Rolls jsou ve skutečnosti velmi rychlé na přípravu! Naložené spolu se šťavnatými měkkýši, nudlemi, křupavým hlávkovým salátem a čistou mátou jsou ideální jako pochoutka pro osvětlení nebo dokonce zdravý a vyvážený oběd. Nastavte je všechny spolu s naší arašídovou omáčkou Hoisin Dipping Sauce – u některých nebudete chtít přestat!

Proč se našemu týmu líbí toto

Náš tým rád válí naše velmi osobní chilli rohlíky spolu s domácnostmi – je to tedy osvětlení a zároveň oživení k potěšení z útulného letního večera. Je příjemné proložit jídelní stůl spolu s talíři s rýžovými reporty, nakrájenými mušlemi, zeleninou a přírodním konopím, stejně jako získat inovativní spolu s našimi velmi osobními směsmi rýžových reportů. Ve skutečnosti budou dlaně létat všude kolem, aby získaly všechny jejich preferované komponenty, všechny je vynikly do listů s rýží a také je rychle všechny převalovaly, aby mohly začít konzumovat!

Ve Vietnamu náš tým zjistil, že rolky s rýží byly ve skutečnosti obvykle nabízeny prostřednictvím silničních dodavatelů nebo dokonce ve specializovaných stravovacích zařízeních, jako je náš preferovaný v Nha Trang – Nem Nuong Dang Truck Quyen. Nášmu týmu se obzvláště líbily rolky plné nem nuong (pečená vepřová klobása) a také kopce čistého přírodního konopí, vše připravené k zakrytí až do úžasných rohlíků, poté očištěných pivem nebo více.

rolky

Vietnamské rolky z rýžového papíru

Způsoby pokrytí vietnamských rohlíků s rýží

1. Získejte disk s rýží a otočte jej v příjemném posypu, dokud se skutečně nevyřeší všechna místa na povrchu.
2. Postavte se na talíři a veďte spolu s hlávkovým salátem, mátou a nudlemi na okraji nejblíže k vám, poté vyniknou měkkýši asi o 2-3 cm lépe směrem k přední straně.
3. Poté získejte historicky nejnižší zprávu o rýži a pevně ji složte přes ekologické zprávy.
4. Vložte každý okraj a pokračujte ve srolování zbytku metody.

Nejlepší rýžová omáčka na namáčení rohlíků
Náš tým rád provádí naše vietnamské rolky s rýží pomocí této neuvěřitelné 5minutové arašídové omáčky Hoisin. Chutná směs čistých rohlíků spolu se sametovou oříškovou omáčkou se roztrhla spolu s chutí – proto rozumné varování, možná budete chtít získat celý talíř a také pracovat!

Příprava omáčky zabere jen pár minut, takže si můžete snadno připravit sadu, zatímco nudle nudle skutečně nasytí. Tímto způsobem vše, co se připravuje, spotřebuje stejně rychle, jako se připravují rohlíky.

Záleží na vás, zda se rozhodnete udělat omáčku útulnou nebo dokonce chladnou. V obou případech je to chutné, proto si přesně prohlédněte, jaké práce jsou pro vás nejlepší.

V závislosti na množství posypu, které zahrnete – můžete snadno vytvořit strukturu omáčky velmi hustou (proto s rolkou zůstane mnohem více), nebo ji dokonce zeštíhlit spolu s mnohem větším množstvím posypu pro hladší strukturu.

Omáčku lze také snadno připravit s určitým časovým předstihem nebo více předem, pokud vytváříte velkou sadu rolí s rýží.

Použité materiály

200 g připravených měkkýšů, nakrájených podélně na padesát procent
200 g rýžových nudlí vermicelli
8 listů rýžových zpráv
3 listy salátu přibližně nakrájené na plátky
1 lot máty
vaření ve vodě, k nasycení nudlí nudlemi
teplá voda pro namáčení rýžových listů
2 volitelné namáčecí omáčky
1 hrnek arašídové omáčky hoisin
1 hrnek nuoc mam cham

Pokyny

Chcete-li připravit komponenty:
Nechte své nudle vyjmout přímo ve velkém pokrmu a všechny je nasyťte v páře po dobu 5 minut.
200 g rýžových nudlí vermicelli, sypání
Dejte trochu teplé posypky do velké, hlubší nádoby – ujistěte se, že je dostatečně hlubší pro úpravu vaší zprávy o rýži.
posypat

Poté rozsekejte své měkkýše v padesáti procentech a všechny je rozložte, pokud to v současné době nebylo skutečně provedeno.
200 g měkkýšů

Nakonec vypusťte

Nakonec vypusťte nudle a umístěte všechny součásti na jídelní stůl. V současné době jste připraveni na roll!
Chcete-li vytvořit své role:
Získejte obal na rýžové zprávy a otočte jej v útulném posypu, dokud nebudou skutečně vyřízena všechna místa na povrchu.
8 listů rýžových zpráv
Nechte si vyniknout na talíři, stejně jako vodítko spolu s hlávkovým salátem, mátou a nudlemi na okraji nejblíže k vám, poté vyniknou měkkýši asi o 2-3 cm lépe směrem k přední straně.
3 listy salátu, 1 lot máty
V současné době získejte historicky nejnižší zprávu o rýži a přesuňte ji přes ekologické zásady. Vložte každý okraj a pokračujte ve srolování zbytku metody.
A je to! Vše, co zbylo, je ve skutečnosti k ponoření do vaší chutné arašídové hoisin omáčky nebo dokonce nuoc mam konzumovat a cham. Mňam!
1 hrnek arašídové omáčky hoisin, 1 hrnek nuoc mam cham